Kategoriler
Sepetim

PDNR SOMON DNA KOKTEYL 1

PDNR SOMON DNA KOKTEYL 1
PDNR SOMON DNA KOKTEYL 1
PDNR SOMON DNA KOKTEYL 1
PDNR SOMON DNA KOKTEYL 1
Etiketler: PDNR SOMON DNA KOKTEYL 1 , ,
BR PHARM Hp Cell Regation Serum 1
Işıl Işıl Ciltler!

PDRN insan DNA’sına %97 oranında benzer.
Kullanım Amacı:

* Hasarlı DNA onarımını yaparak cilt dokusunu onarır, gözenekleri küçültür ve yeniler.
* Kolajen artışı ile daha elastik bir cilt kalitesi sunar.
* Büyüme faktörleri ile cildin tonunu açar ve nemini dolayısı ile parlaklığını arttırır
* Antiinflamatuar etki gösterir.
* Cilt yapısını normalleştirir, cilt kalınlığını artırır
* ECM(hücre dışı matris) yenilenme

Uygulama Enjektör veya Dermoroller

Uygulama aralığı : 10 – 15 Gün ara ile 4 – 6 Seans 
içeriği : PDRN %0,5 adenosin A2A reseptörüne seçici bir şekilde bağlanarak IL-6, TNFa, HMGB1 pro-inflamatuar stonkinleri baskılar, IL10 mediatörunu ise dengeli bir şekilde arttırarak güçlü bir antiinflamatuar etki gösterir.

 Ambalaj : 3ml x 5 Flakon / Kutu

KORE MALIDIRE-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.


E-Posta adresinize sitemiz tarafından otomatik olarak kargonuzun Kargo Firmasına teslim etildiğine ilişkin bir "Teslimat Bilginiz" konulu E-Posta alırsınız. Bu E-Postada Korgoya verilen ürünleriniz, teslimat adresiniz, teslimat bilginiz ve kargo firmasının bilgileri yer alır. E-Postamızın alt Kısmında Gönderen Kargo firması ve karşısında İzleme Numarası yer alır. Bu izleme numarası veya sipariş numaranız ile de kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz. Kargo bilgileriniz e-posta yoluyla gönderildiği için sistemimizde kayıtlı olmayan ve e-posta bilgileri bulunmayan müşterilerimiz bu sayfada kargolarını takip edebilmek için Müşteri Temsilcilerimizden Sipariş numaralarını öğrenebilir ve kargo durumlarını Müşteri temsilcimizden aldıkları bilgiler ile sorgulayabilirler.

İade & Değişim Şartları

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 7 günü aşan sürelerde ise geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Ürünü beğenmediğiniz ve değiştirmek istediğiniz taktirde ürünün kargo ücretini ödeyerek adresimize gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak 10 gün boyunca ürünü gördüğünüzden farklı gelmesi ve/veya yanlış sipariş durumunda istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Not:! Outlet bölümündeki ürünlerimizde iade alınmamaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.